Bestuur en contactpersonen

Bestuur    

Voorzitter

Vacant

 

Penningmeester

Annemarie van Asselt

penningmeesternwvg@gmail.com

Secretaris

Jan Plat

j.s.plat@kpnmail.nl

PR & Communicatie

Daniëlle Bekkering 

daniebek@planet.nl

Jeugd

Erik Geersing

 

Sporttechnische zaken

Vacant  

 

Commissies

 

 

Organisatie wedstrijden

Rikus Sunderman

rikus.sunderman@home.nl

Kledingbeheer     

Janneke Bekkering

j.c.bekkering@outlook.com

Sporttechnische zaken

Thijs Rondhuis

rondh017@planet.nl

 

Aanspreekpunten van de diverse categorieën

Jeugd (t/m 14 jaar)

Willem Sanders

sanders@euronet.nl

Nieuwelingen en junioren (m/v)           

Berto Merx

bertomerx@hotmail.com

Amateurs/sportklasse

Vacant

 

Dames

Elske Oosterwoud - van der Meer     

ewoosterwoud@gmail.com

 

Daniëlle Bekkering  

daniebek@planet.nl

Elite en beloften

Marcel Nagengast

marcelnagengast@hotmail.com

Toerafdeling

Cor van Dellen

cvdellen49@gmail.com

     
Vertrouwenspersoon NWVG    
Femmie Bathoorn 06-27378915 femmiebathoorn@hotmail.nl

 

Aankomende wedstrijden
geen wedstrijden gevonden
  • Facebook